Метою діяльності Ради молодих вчених (РМВ) ДУ «Інституту ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України» є сприяння захисту, реалізації прав та інтересів молодих вчених, в взаємодії між молодих вчених з науковцями Інституту, підтримка наукової, науково-організаційної та освітньої діяльності молодих вчених Інституту, сприяння їх участі у формуванні та реалізації державної політики в сфері освіти і науки в межах компетенції Інституту, сприяння розвитку і вдосконаленню наукової сфери України та її інтеграції до світового та Європейського дослідницького простору, сприяння участі молодих вчених, в т.ч. аспірантів у виконанні фундаментальних та прикладних наукових досліджень, впровадженню результатів досліджень молодих вчених, захист професійних дослідницьких, освітніх та соціальних інтересів молодих науковців, допомога в організації наукових та науково-організаційних, освітніх заходів, забезпечення інформаційної, консультативної підтримки молодих вчених, сприяння отриманню молодими вченими Інституту грантової, стипендіальної та іншої фінансово-матеріальної підтримки для проведення досліджень, популяризація наукових досягнень молодих вчених, сприяння формуванню і розвитку наукових шкіл в Інституті.

Рада Молодих вчених (РМВ) Інституту налічує близько 30 активних дослідників, з них 10 осіб мають науковий ступінь та звання. Зусилля членів нашої Ради спрямовані як на зміни в інституційному середовищі, переважним чином стосовно наукової та виконавчо-дорадчої функцій, так і на участь у програмах із співробітництва з бізнесом та органами влади у сфері економіки. Наші молоді науковці задіяні в низці міжнародних, національних та локальних проектів в сфері економічного та економіко-екологічного розвитку, зокрема по програмах .

Рада молодих вчених активно співпрацює із науковими установами і закладами вищої освіти України та інших країн. Так, наші молоді вчені взяли участь у спільних проектах, конференціях, форумах та інших заходах разом з Організацією економічного розвитку і співробітництва, закладами вищої освіти, громадськими та урядовими організаціями Італії, Франції, Польщі, Німеччини, США, Грузії, Румунії, Угорщини, Греції, Норвегії, Словакії, Австрії, Болгарії, Молдови, Туреччини та інших країн світу та ЄС.

Наукові досягнення та успіхи молодих науковців Інституту відмічені численними державними нагородами, в тому числі нагородами Президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів України. Молоді вчені Інституту є також лауреатами багатьох премій та стипендій для талановитої молоді.

Ми намагаємось сприяти участі молодих вчених в наукових дослідженнях з актуальних тем розвитку економіки та управління, поширенню знань про молодіжну науку в Україні та за її межами для того, щоб приймати участь в процесі трансформації сучасної економіки на правах дослідників та консультантів, поширювати знання про результати досліджень та інші наукові досягнення молодих економістів нашого Інституту серед наукової спільноти.

Ми готові до викликів сучасності, що постають перед економічною наукою, ми шукаємо шляхи забезпечення активного розвитку та ефективної співпраці представників наукової та науково-освітньої спільноти Інституту з колегами з інших вітчизняних та іноземних наукових установ та ЗВО, з органами державного управління, бізнесом, громадськими та міжнародними організаціями. Наука повинна бути затребуваною суспільством. Давайте будувати наше майбутнє разом!

ПОЛОЖЕННЯ про Раду молодих вчених ДУ “Інститут ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України” 2022

ПОЛОЖЕННЯ про Раду молодих вчених Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України

Колектив Ради молодих вчених, 2021 р.

Колектив Ради молодих вчених, 2012р.

Presentation