logo_EC
logo_ZW
ДУ «Інститут ринку і економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України» є українським партнером проєкту «Zero Waste Strategy: Methods and Implementation in Black Sea Basin- ZeroWasteBSB» («Стратегія нульових відходів: методи та імплементація у басейні Чорного моря – ZeroWasteBSB ») eMS BSB 788 (No. MLPDA 58188/16.04.2020) (далі – Проєкт), який реалізується відповідно до Угоди про фінансування Спільної операційної програми «Басейн Чорного моря 2014-2020» для Програми прикордонного співробітництва ЄІС 2014-2020 ENI-CBC/2015/039-010 від 23 грудня 2016 року між Європейською комісією, Урядом України та Міністерством регіонального розвитку і державного управління Румунії.
Основна мета проєкту – це підвищення обізнаності щодо екологічних проблем і належної виробничої практики поводження з відходами, пов’язаними з річковим і морським забрудненням в басейні Чорного моря, для забезпечення поліпшення добробуту людей в регіонах басейну Чорного моря.
Одним із заходів реалізації вищезазначеного Проєкту є проведення у 25 школах міста Одеси та на території Одеської області майстер-класів для молоді в Україні на теми: «Що таке органічні відходи та корисне використання компостних ящиків» та «Як зробити компостні ящики». Під час семінарів будуть представлені органічні відходи та можливості їх переробки. Також у місцевих школах будуть організовані навчальні заняття на тему «Як зробити ящики для компосту». 100 учнів навчать самостійно виготовляти компостники для переробки органічних відходів. Загалом буде проведено 25 навчальних семінарів для шкіл. В рамках реалізації заходу в школи будуть поставлені, для шкіл безоплатні компостні ящики для їх подальшого використання на потреби шкіл.
Більше інформації у листі Invtation_letter1
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest