26 листопада 2021 р. в рамках роботи Національного контактного пункту Програми Горизонт-Європа «Innovation in SMEs» (наказ МОН України №1063 від 17.08.2020 р.) було проведено Круглий стіл «Механізми та інструменти акселераторів інноваційної діяльності на базі Програми «Горизонт-Європа»» on-line, на базі Південного наукового центру НАН та МОН України, Інституту і економіко-екологічних досліджень НАН України за участю Центральноукраїнського національного технічного університету. Круглий стіл був присвяченій активізації конкретних механізмів Програми «Горизонт-Європа» в розвитку потенціалу інноваційного співробітництва академічних закладів і бізнесу.

07 грудня 2021 р., на базі ДУ «Інститут ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України» та МОН України, у співпраці з Центральноукраїнським національним технічним університетом та Одеським державним екологічним університетом в рамках роботи Національного контактного пункту Програми Горизонт-Європа «Innovation in SMEs» було проведено Тренінг «Посилення технічних навичок складання заявок на базі інструментів Європейської Інноваційної Ради Програми «Горизонт-Європа»» (on-line) Програма.

Тренінг присвяченій активізації конкретних механізмів Програми ЄС «Горизонт-Європа», Європейської Інноваційної Ради щодо розвитку інноваційного співробітництва академічних закладів і бізнесу.

В Тренінгу прийняли участь більше 40 учасників.

Результатами заходів стало підвищення обізнаності представників цільових груп Програми Горизонт – Європа щодо інструментів Європейської Інноваційної ради.